Projektowanie mieszkań

Projektowanie mieszkań

Mieszkanie to miejsce odzwierciedlające Naszą duszę. Czy lepiej coś o łączeniu emocji, miłości rodzi się zmysłowość itp.?

Funkcjonalny projekt wnętrz ma wielkie znaczenie na wygode naszego życia. Każdy z nas powinien skonsultować rozmieszczenie pomieszczeń, mebli, funkcji ze specjalistą zanim zacznie angażować ekipy remontowe bądź własny czas. Wiadomo każdy Polak, z małymi wyjątkami, sam najlepiej wie jak chce mieszkać, jak chcę się leczyć, zna się najlepiej na wszystkim… Jednak, aby łatwiej żyło się się nam należy na samym początku skonsultować projekt z architektem. Wybierając mnie zapewniam pomysły na projekt funkcjonalny od budowy ponieważ skończyłem studia wraz z dyplomem magister inżynier architekt na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz wiele kursów związanych z tematyka architektury wnętrz, dekoracji, florystyki.

Jeżeli decydują się Państwo na mieszkanie w bloku, a nie dom jednorodzinny, to zachęcam do spotkania zaraz po wybraniu mieszkania. Mieszanie na Ruczaju zostało przeprojektowane przeze mnie na etapie zanim były fundamenty bloku. Dzięki temu klientka zaoszczędziła kilka tysięcy złotych na materiałach budowlanych oraz ekipach remontowych, gdyż ustaliliśmy z kierownikiem budowy reprezentującym dewelopera na naniesienie zmian w układzie ścian, elektryce, ogrzewaniu.

Bardzo ważnym argumentem podczas zastanawiania się nad wyborem czy korzystać z usług architekta czy przecież są nawet darmowe projekty, najważniejszym argumentem jest, że ja uczęszczam na cykliczne szkolenia z wielu firm, np. śniadania dla architektów, gdzie jestem informowany o nowościach a przede wszystkim o promocjach jakie w danym momencie są dostępne na rynku. Dzięki temu wydając pieniądze z głową oszczędzamy, mając piękne i funkcjonalne wnętrze, czego brakuję bardzo często gdy idziemy na parapetówkę do zarozumiałych ludzi mieszkających we wnętrzu niczym nie wyróżniającym się bądź odzwierciedleniem bez duszy katalogu wnętrzarskiego.

Wybór stylu pasującego do naszego charakteru, życia, upodobań. Kiedyś byłem na szkoleniu, które uważam za jedno z najgorszych w mojej historii gdzie pani architekt tłumaczyła, że mieszkanie trzeba projektować nie pod klienta tylko pod gości odwiedzających naszych klientów. Kompletnie się z tym nie zgadzam bo moje mieszkanie ma odpowiadać moim potrzebą a nie panującej modzie czy spełniająca oczekiwania mojej mamy… Przemyślcie z kim chcecie iść na zakupy jeśli nie jest to architekt. Jak ma w domu czy jego styl odpowiada mojemu. Czy w tym domu będę czuł się jak u siebie?

Nasze projekty mieszkań

Mieszkanie na Ruczaju
Mieszkanie z 2 łazienkami
Betonowe mieszkanie

Mieszkanie na Zabłociu

Apartament na Zabłociu 120 metrów 

Sklep Internetowy Rocket