Wyobraź sobie – siedzisz w swoim salonie, popijając mocną kawę, a tuż obok Ciebie, na blacie stolika, pyszni się wyjątkowy, miniaturowy las w szkle. Możesz podziwiać, jak na niewielkiej przestrzeni rośną przepiękne, zielone pędy – i nie potrzebują do tego więcej, niż garści ziemi. Przyroda jest niesamowita, prawda?

Las zamknięty w szkle

W sklepie internetowy dostępne są zielone słoiki o różnych rozmiarach: znajdziesz tu zarówno małą, elegancką dekorację na kawiarniany stolik, jak i pokaźny słój idealny na główną dekoracje salonu. Mamy zarówno ogród w słoiku, który potrzebuje od Ciebie tylko, byś od czasu do czasu zesłał na niego miniaturowy deszcz, jak i wyjątkowy las zamknięty w szkle – i to dosłownie! Mówimy tu o zielonych słoikach, które są szczelnie zamknięte pokrywką: taka konstrukcja pozwoli Ci jeszcze dokładniej dostrzec wszystkie zmiany, jakim poddawany jest mikro-ekosystem.

Las w słoiku możemy do Ciebie przesłać kurierem, ale jeśli mieszkasz w Częstochowie lub w Krakowie albo też przejeżdżasz w pobliżu, rozważ odbiór osobisty. W ten sposób będziesz pewien, że ekologiczne dzieło sztuki nie ulegnie żadnym uszkodzeniom w transporcie.