Projektowanie salonów

Projektowanie salonów

Na tapczanie siedział leń…

W salonie najważniejszymi strefami jest wypoczynek, czyli zazwyczaj kanapa bądź fotele bądź narożnik. Nie będę rozpisywać się tutaj bo na chwilę obecną mamy tak wielki wybór, że wszystko zależy od Naszych gustów i upodobań. Warto dodać dywan, który przyjemnie ociepli nasze stopy oraz stolik kawowy aby odłożyć napój czy przekąskę, książkę, laptop czy telefon. W dzisiejszych czasach ważne jest aby blisko znajdował się kontakt, może ukryty pod blatem stołu czy w podłokietniku kanapy. Większość z nas korzysta ze smartfona, tableta czy laptopa więc musimy być przygotowani na ładowanie tego sprzętu.

Kolejną strefą jest jadalnia czyli stół. Jak mamy dużą rodzinę oraz lubimy przyjmować gości warto pomyśleć, jeśli pozwala nam metraż o stole na odpowiednią ilość ludzi oraz krzeseł. Warto według mnie zainwestować w stół rozkładany, ułatwiający przyjęcie większej liczby gości.

Strefa telewizyjna zazwyczaj połączona jest ze strefa wypoczynku czyli z kanapami.

Strefa kominkowa gdzie ogień ma niesamowite znaczenie dla naszej psychiki. Wpływa pozytywnie na ciepło rodzinne, oczyszcza atmosferę, cieszy oko. Jeśli mieszkasz gdzie indziej niż w Krakowie korzystaj z wolności! Jestem za ekologią – świetnie zostały ograniczone siatki foliowe widzę to w swoim sklepie, jednak z opałem suchym drewnem nie zgadzam się jak i z mniejszą ilością miejsc parkingowym w centrum miasta bo jestem miłośnikiem starych miast jak i kocham jeździć autem i nie zamierzam z tego rezygnować i przeprowadzać się na obrzeża czy wieś bo tam nie ma ciszy i spokoju. A zmniejszenie ilości miejsc parkingowych powoduje, że zamiast podjechać pod moją zabytkową kamienice i wyłączyć silnik jeżdżę 60 minut a spaliny… Politycy niech pomyślą na ograniczeniu ilości aut państwowych, niech skorzystają z przykładu premiera Holandii, który jeździ na rowerze do pracy nie tracąc państwowych pieniędzy na sztab ochrony oraz paliwa i aut.

Oświetlenie jak w każdym pomieszczeniu jest bardzo ważna. Piękny żyrandol plus lampa stojąca przy kanapie zdecydowanie urozmaicą wnętrze.

Na ścianach według mnie ręcznie malowany obraz w odpowiedniej ramie pasującej do wystroju wnętrz zdecydowanie urozmaici salon. Możemy pomyśleć o naszych zdjęciach w ramkach przez nas wykonanych.

Nasze projekty salonów

Remont salonu w starym wieżowcu
projekt-salonu-w-domu-pod-warszawa/  
Sklep Internetowy Rocket