Sklepy z wyposażeniem wnętrz w Barcelonie

Sklepy z wyposażeniem wnętrz w Barcelonie

Z miłości do piękna i smaku mojej motto życiowe zobowiązuje będąc gdzie kol wiek na odwiedzenie miejsc związanych z architekturą oraz kuchnią. W Barcelonie byłem w kilkunastu sklepach z wyposażeniem wnętrz, oraz z dodatkami. Styl podobny do naszej mody. Część związana ze stylem industrialnym, spawane meble, surowe wnętrza, a część przeciwnie zachęcająca do wypoczynku w ogrodzie na ratanowych meblach z dodatkiem miękkich poduszek i koców. Propozycja zwiewnych firan i zasłon na taras czy altanki przypomniało mi, że już niebawem na swoich karniszach powieszę podobne materiały. W Hiszpanii zdecydowany plus jest pogoda. Przez prawie cały rok w południe można korzystać z ogrodu czy balkonu. W Polsce mamy tak nie wiele dni, a przede wszystkim nocy ciepłych…

Spawane duże zegary na ścianę są dostępne w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Propozycja szklanych wazonów na wykończenie wnętrz tak jak u nas. Kolorystyka podobnie jak u Nas króluje butelkowa zieleń, odcienie niebieskiego po granat. Coraz mniej szarości i bieli.

Wnętrze sklepu z usługą projektową jest podobne do Naszych. Różni się, że pracownik ma zdecydowanie lepszy sprzęt niż w Naszych obiektach.

Udostępnij artykuł


Sklep Internetowy Rocket