Pierwsze zajęcia w szkole rysunku przygotowującej do egzaminu wstępnego na studia na kierunku Architektura i Urbanistyka wcale nie musza być stresujące!

kurs rysunku odręcznego i malarstwa ul. Świetego Filipa 7 Kraków

Pierwsze zajęcia w szkole rysunku przygotowującej do egzaminu wstępnego na studia na kierunku Architektura i Urbanistyka wcale nie musza być stresujące!

Pierwsze zajęcia w szkole rysunku przygotowującej do egzaminu wstępnego na studia na kierunku Architektura i Urbanistyka wcale nie muszą być stresujące!

Znam nie wiele osób, które nie odczuwają stresu przed czymś nowym. Tak samo jest z pierwszymi zajęciami w szkole rysunku przygotowującej do egzaminu wstępnego na studia na kierunku Architektura i Urbanistyka. Jeżeli bezpieczniej czujesz się w grupie zapraszam na zajęcia w kameralnych grupach max 6 osób. Jeżeli wolisz zajęcia indywidualne z kursu rysunku odręcznego bądź malarstwa to również świadczę takie usługi. Co warto kupić przed pierwszymi zajęciami:

bloku rysunkowego A4
– arkuszy papieru (brystol) formacie B2 – 2 szt. na zajęcia
– ołówki 2h – 6b
– gumka chlebowa
– temperówka
– teczka formatu 50×70 cm
– długopis czarny lub niebieski
– cienkopisy o grubościach 0.4; 0.5; 0.6
– klipsy do przypinania kartek do desek
– linijka i ekierka – nie koniecznie
– deska 50×70

Jeżeli zapomnisz idąc na zajęcia z rysunku odręcznego ołówkiem bądź z malarstwa o czymś pomożemy. Nie zniechęcaj się jeśli przed wejściem uświadomisz sobie, że nie wziąłeś ołówka, jakiś na pewno dla Ciebie znajdę 🙂

Wiele osób z mniejszych miejscowości ma problem z zakupieniem produktów dobrej jakości w swoich okolicach. Na szczęście wiele sklepów tak zwanych plastyków jest dostępna w nie dalekiej odległości od miejsca spotkań z kursantami. Dodatkowo można zamówić w sklepach internetowych. Niebawem także w moim.

Czym wyróżniam się na rynku? Nie zanudzam zakompleksionym życiem w czasie, gdy chcesz się skupić na rysowaniu. Lubie rozmawiać, ale nie w czasie gdy Ty masz się skupić. Nie zawsze leci muzyka, spowodowane jest tym, abyś się nie przyzwyczaił, że rysujesz z słuchawkami czy w tle ulubiona muzyka bo na egzaminie tak nie będzie. Ucz się w czasie kursu rysunku odręcznego warunkach jak najbardziej zbliżonych do sali egzaminacyjnej. Moje prace znajdziesz w moim sklepie internetowym. Nie każdemu się podobają z czego się cieszę bo nie jestem masówką. Nie sprzedaję prac za kilka złotych byle by jak najwięcej. Ty też się ceń! Wiele moich prac jest nie zamieszona w internecie bo nie każdy nabywca się zgadza. zapraszam do zapoznania się z moimi pracami https://funkcjonalnaarchitektura.pl/obrazy/

Twoja praca czy Twój styl nie koniecznie musi się podobać wszystkim dookoła. Jednak nie powinno Ciebie to zniechęcać ponieważ każdy indywidualny styl znajdzie docenienie w odpowiednim momencie Twojego życia.

Udostępnij artykuł


Sklep Internetowy Rocket