4 Desing Days w Katowicach

4 Desing Days w Katowicach

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku w dniach 6 – 9 lutego 2020 roku odbyły się targi o nazwie 4 Desing Days w Katowicach. Miałem przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w nich. Ciekawe konferencję oraz możliwość spotkania przedstawicieli firm związanych z branżą wykończenia wnętrz. Z każdym dniem możemy obserwować, jak zawód architekt nabiera tępa! Większość ludzi zaczęła doceniać tak przydanych ludzi podczas remontu domu, mieszkania czy na reszcie biura! Przez bardzo długi czas mogliśmy podziwiać piękne witryny sklepowe, banki, salony motoryzacyjne, jednak biurowce z zewnątrz wyglądały bardzo dobrze a w środku zamiast rolet przyklejone kartki A4 z drukarki na szybach… Zaczęło to się zmieniać. Co raz więcej jest ogłoszeń osób poszukujących do korporacyjnego wnętrza, które przecież też może być wow i w którym spędzamy tak wiele naszego czasu.

Jak co roku firmy Tubądzin, Koło, Groe, Radeco, Dunin, Belpol, Elkaminodom, Carpets, Excelent, Masi, Laufen, Roca oraz wiele znanych firm. Warte odwiedzenia, zobaczenia nowej aranżacji, nowych produktów. Dostarczenie do biura kolejnych katalogów oraz gadżetów do firmy.

W tym roku odkryłem Claudia meble – stoły, Elita – meble łazienkowe, Panoramamash! Wielkie przeszklenia, Newmor tapety, Wojnarowski – oprawy i listwy oświetleniowe, Ofyr grille zewnętrzne kuchenne, Laveo – wyposażenie łazienek, Rejs – wyposażenie mebli, Cana Concwpt – kuchnie ogrodowe (możliwe, że moje stoisko przejdzie lifting i zostanie wyposażone w ich meble na Rynku Głównym w Krakowie, Magik Pears – tynki dekoracyjne, mieniące się oraz z brokatem bądź piachem, xcel – nowoczesne ogrodzenia, Vestflores – stylizowane chłodnie i lodówki, Polimat, Barcero – polki producent wanien i brodzików w przestępnych cenach oraz jazda próbna kuchni – nawigacja z blum, której produkty będzie można kupić przez mój sklep internetowy. Nie wiem jak szybko będą one widoczne na stronie internetowej, ale wkrótce się okaże 🙂

Jak co roku jestem szczęśliwy, że tam byłem. Bardzo męczący czas. Umysł pracujący na 300% aby zapamiętać jak najwięcej, zadać odpowiednie pytania. Wyciągnąć informacje nie zbędne do prowadzenia biura projektowego oraz sklepu internetowego. Z wieloma firmami rozmawiałem o szerszym opisaniu ich działalności na moim blogu a także z niektórymi o artykułach do branżowych czasopism.

placeholder image

Udostępnij artykuł


Sklep Internetowy Rocket